Videowall çözümleri

Ekran çözümlerinde farklılık oluşturmak için çözümler sunuyoruz. 2x2 veya 3x3 ekranlardan sıkıldıysanız ve farklı ebatlarda ekranlar oluşturmak ve bunları çok kolay bir şekilde kontrol etmek istiyorsanız aradığınız çözüm için bekleriz.

VideoWall Ekran İnceliği

Bazel genişlik olarak adlandırılır. 2 Ekran birleştiğinde çerçevenin kalınlığını ifade eder. yani iki ekran arasındaki boşluğun ölçüsüdür. Ne kadar ince olursa görüntüde aradaki çerçeve o kadar ince olacaktır. Diğer yandan ne kadar ince ise o kadar yüksek maliyeti olacaktır.

Videowall Processör

Processörler ekranda istediğiniz alanda istediğiniz içeriklerin gösterilebilmesi için gereken cihazdır. Giriş ve çıkış sayılarına göre fiyatladırılır. Girişleri ve çıkışları farklı formatlarda olabilir, genel olarak çıkışları HDMI veya DVI dır. Girişler ise HDMI/SDI/DVI veya analog gibi seçenekler olabilir. Burada temel olay video processörün çıkışta desteklemiş olduğu toplam çözünürlük önemlidir.

İnteraktif Ekranlar

Videowall ekranlarınızı interaktif hale getirmenizi sağlar. Farklı etkileşimli uygulamalar ile ekranda yapmak istediğiniz değişiklikleri gerçek zamanlı olarak yapabilirsiniz.


PROJELERİMİZ

clear

  Çözümler

  clear

  HABERLER more_horiz

  clear

  Langueges

  clear