Haber Montaj

Haber Montaj

Haber Montaj sistemlerinde, haber otomasyonu ile entegrasyon, hızlı montaj ve çıkış alabilme, farklı formattaki dosyaların desteklenmesi ve gerçek zamanlı çalışabilme olanaklarının olup olmaması önemlidir.

Hızlı Montaj

Hızlı montaj haberlerin saatinde hazır olması, ve en güncel haberlerin yayına hazırlanması için önemli bir özelliktir. Haber montaj sistemlerinin en hızlı montaj yapılabilmesi için uygun sistemlerden oluşması gerekir.

Hızlı Montaj

Haber Metin Seslendirmesi

Montaj sistemlerindeki görüntüler direk olarak yayına verilemez, bu görüntülerin haber için hazırlanması sırasında seslendirmelerinin yapılması gerekir. Basit sistemlerde seslendirme direk olarak montaj seti üzerinden yapılabildiği gibi, profesyonel olanı seslendirme için ayrı bir ses yalıtımlı oda ve ses kaydı için mikrofonlar ve ses kayıt sistemleri olması gerekir.

Haber Metin Seslendirmesi

Proxy Montaj

Proxy montaj normalde orjinal dosyalar çok büyük olması ve bu dosyaların taşınması vs işlemlerinin hem network hem de sistemleri zorlaması nedeni ile dosyaların düşük çözünürlüklü versiyonları çıkarılır, montaj bu düşük çözünürlük üzerinden yapılır ve daha sonra gerçek dosyalar üzerine uygulanması şeklinde olan çalışma yöntemidir.

Proxy Montaj

PROJELERİMİZ

clear

  Çözümler

  clear

  HABERLER more_horiz

  clear

  Langueges

  clear