Sistem Dizayn ve Kurulumu

Sistem Dizayn ve Kurulumu

Yayıncılık altyapılarının, ihtiyaçların tesbit edilmesi ve malzemelerin tedariki süreçlerinden sonra, bu malzemelerin yerinde kurulması, entegre edilmesi ve sistemin devreye alınması süreçlerini yapar.

Proje Çizimi

Kurulacak sistem kağıt üzerinde projelendirilir, ve bu proje üzerinden sistem kurulumu sağlanır. ( Projeye göre ürün tesbiti, tedariki ve temini sağlanır.) Bu sayede malzemelerin az veya fazla gelmesi gibi sorunlarla karşılaşılmaz.

Proje Çizimi

Numaratörler ve Renkler

Proje kurulumu sırasında kullanılan kabloların renklerinin seçilmesi, daha sonradan sisteme müdahale edilmesi gerektiğinde sistemin parçalarının kolaylıkla algılanmasını sağlar. Ayrıca kullanılan her kablo ve cihazın numaralandırılması ve isimlendirilmesi de yine benzer şekilde sistemin sürekliliği ve bakımı açısından hayati önem taşır.

Numaratörler ve Renkler

Cihazların Testi ve Devreye Alınması

Sistemlerin kurulum işlemleri sırasında kabloların ve sistemlerin sabitlenmesi işlemi cihazların test ve devreye alma işlemlerinden sonraya bırakılır. Sistemde bulunan cihazların tam fonksiyonlu çalıştırılmasından sonra cihazlar ve kablolar sabitlenir.

Cihazların Testi ve Devreye Alınması

PROJELERİMİZ

clear

  Çözümler

  clear

  HABERLER more_horiz

  clear

  Langueges

  clear