Reklam Yönetimi

Reklam Yönetimi

Reklam Yönetimi Rezervasyon, yayın akışı, planlama, fatura, cari hesap takibi, reklam satış/pazarlama, yayın bildirim form takibi ve dinamik raporlama operasyonlarının yürütülmesini sağlayan çözümdür.

Muhasebe Entegrasyonu

Reklam yönetiminde, tv kanalının muhasebe departmanının kullanmış olduğu database ile reklam yönetim sisteminin entegre edilmesi ve uyumlu olarak çalışması gerekir. Bu sayede birden fazla kez cari girilmesinin ve diğer mükerrer işler önlenmiş olur.

Muhasebe Entegrasyonu

Playout Otomasyon Entegrasyonu

Reklam yönetim sistemi playout sistemleri ile entegrasyonu playout entegrasyonu ile mümkündür. Hazırlanan reklam listesinin playout sistemine transferi ve eklenmesi işkenceye dönmemelidir.

Playout Otomasyon Entegrasyonu

Raporlama

Reklam yönetim sistemindeki en önemli kriterlerden birisi de raporlama seçenekleridir. Sağlıklı ve doğru raporlama için playout entegrasyonu veya üçüncü parti yayın izleme kurumları ile entegrasyonu sayesinde yayın kayıtlarından yayınlanmış listenin alınması ve bunların gerçekleşen olarak kaydedilmesi gerekir. Raporlama sayesinde tv kanalınızın analizlerini yapabilir ve gelecek için hayati kararları alırken gerçekçi bilgilere göre alabilirsiniz.

Raporlama

PROJELERİMİZ

clear

  Çözümler

  clear

  HABERLER more_horiz

  clear

  Langueges

  clear