TV Stüdyo Kamera

TV Stüdyo Kamera

Stüdyo kamerası temel olarak kamera, lens, kamera kontrol ünitesi, önizleme monitörü ve aktarma için fiber, triax veya basit kablodan oluşur. Stüdyo kamerası seçimi, tedariği, kurulumu ve eğitim destek konularında Devtek müşterilerine uygun çözümler sunar.

Fiber veya Triax Stüdyo Kamera

Stüdyo kamera seçiminde ekonomik seçim triax olmasına rağmen günümüzde altyapıların geleceğe yönelik olması ve son teknoloji olması isteniyorsa fiber stüdyo kamerası ile altyapıyı oluşturmak en son teknolojik yatırım seçeneği olacaktır.

Fiber veya Triax Stüdyo Kamera

Kamera Kontrol Sistemleri

Seçilen stüdyo kamerasının renk ayarlarının yapılabilmesi ve kullanılan stüdyo kameralarının hepsinin ortak renk ayarlarına gelmesi en temel ihtiyaçtır.

Kamera Kontrol Sistemleri

Kamera Önizleme Monitörü

Kameramanın önizleme yapmasını sağlayan cihazlardır, farklı büyüklükte seçenekleri vardır, ve kameramanın ister kendi görüntüsünü, isterse yayın dönüşünü izleyebildiği ve yayına gidenin hangi kamera olduğunu gösteren Tally Işıklarının da bulunduğu önizleme monitörleridir.

Kamera Önizleme Monitörü

Lens Seçimi

Stüdyo kameralarında lens seçimi genellikle, bir kamera için geniş açı lens, diğer kameralar içinse standart lens kullanılır. Lens seçimleri kameranın 1/3, 2/3 vb olmasına göre farklılık göstermektedir. Stüdyo alanının genişliği, yüksekliği vs durumlara göre lens seçimi değişiklik gösterir.

Lens Seçimi

PROJELERİMİZ

clear

  Çözümler

  clear

  HABERLER more_horiz

  clear

  Langueges

  clear