TV Stüdyo Görüntü Mikseri

TV Stüdyo Görüntü Mikseri

Televizyon stüdyosunda görüntü ve ses mikseri konusunda proje büyüklüğüne göre çok fazla alternatif bulunmaktadır. Yapılması hedeflenen işe göre farklı seçenekler arasından en uygun çözümü seçip uygulamak ve eğitimini sağlarız.

Kontrol Paneli

Görüntü mikserleri sistem odalarında bulunan cihazlardır. Bu cihazların stüdyo kontrol odasından kontrol edilebilmesi için Kontrol paneli dediğimiz cihazlar bulunur. Bu sayede görüntü mikseri kontrol edilebilir, kontrol paneline yardımcı cihazlar da eklenebilir, dokunmatik kontrol paneli şeklinde.

Kontrol Paneli

MultiViewer Çıkışı

Çoğu yeni masalarda standart bir özellik olarak gelen multiviewer çıkışı, bazı markalarda opsiyon olarak veya SDI çıkış olarak da sunulabilmektedir. Sisteminizi kurarken seçilen görüntü mikserinin kaç tane multiviewer çıkışı varsa o kadar önizleme monitörü eklenmesi gerekir.

MultiViewer Çıkışı

Görüntü Mikseri Ana Ünitesi

Görüntü mikserinin ana ünitesini seçerken format desteği, giriş/çıkış sayısı, kaç pencere açabildiği, DSK sayısı, Chroma/Luma, Kaç M/E olacağı ve benzer özellikler ve ihtiyaçlar düşünülerek görüntü mikserinin ve seçenekleri tercih edilir.

Görüntü Mikseri Ana Ünitesi

PROJELERİMİZ

clear

  Çözümler

  clear

  HABERLER more_horiz

  clear

  Langueges

  clear