Layer 1 2 3 Switch Çözümleri

Layer 1 2 3 Switch Çözümleri

Layer 1-2-3 Switch Çözümleri

Gelişmiş SDN Uyumlu Switch

Ağ ortamlarında, müşterilerin önemli veri merkezi kaynaklarının etkin ve esnek bir şekilde kullanılmasını en iyi düzeye çıkarırken, bu kaynakları organizasyonun ihtiyaçlarına uygun bir şekilde yönetmek ve korumak için ideal bir platform sağlamaktadır. Müşteriler, seçtikleri İşletim Sistemiyle eşleştirmek için en iyi donanımını seçebilirler.

Gelişmiş SDN Uyumlu Switch

Kullanım Alanları

48 Gbps RJ45 Ethernet portu ve dört 10Gbps SFP + uplinks portu sunan switchlerimiz, yüksek bant genişliğine sahip sunuculara, yönlendiricilere veya diğer omurga ağ anahtarlarına yüksek hızlı bağlantı için trafik yoğunluğu ile birlikte sunuculara 1Gbps'de bağlantıya izin verir. Kompakt 1U form faktörü, kullanıcılara bağımsız olarak kurulumu optimize etme olanağı sunar. Birlikte verilen montaj aparatları ile birlikte montajınızı kolaylaştırır. Switchler Veri Merkezi, Bulut ve Kurumsal ortamlarda en zorlu uygulamaların kullanımı için idealdir.

Açık Ağ Yükleme Ortamı (ONIE)

Firmamız olarak Cumulus Linux'u kullanmanızı öneririz; bu switchler, Cumulus Networks'ün Donanım Uyumluluğu Listesi'nde listelenir. Cumulus Linux, kapsamlı ağ özellikleri, yönlendirme ve anahtarlama işlevlerinin donanım hızlandırmasıyla gerçek bir Linux dağıtımı içeren açık ağlar için bir işletim sistemidir. Sunucular için kullanılan araçların çoğunu kullanan Cumulus Linux, açık bir şekilde CapEx tasarrufuyla ve daha fazla OpEx tasarrufuyla ekonomik ölçeklenebilirlik sağlamaktadır. Gömülü X86 Linux tabanlı denetleyicisi, genellikle sunucular için kullanılan hazırlama araçlarını çalıştırmak için çok uygundur. Daha fazla ayrıntı bilgisi için Cumulus Networks'e (www.cumulusnetworks.com) başvurabilirsiniz.

Layer 2 Ethernet Anahtarlarımız ile Doğayı Koruyun

Layer 2 Switchlerimiz, 52-portlu, 1 Gigabit-saniyede bir Enerji tasarruflu Ethernet switchleriyle doğayı koruma girişimini sürdürmektedir. SSE-G2252 ve onun eşlik ettiği SSE-G2252P her biri RJ45 bağlantılarıyla 48-portlu 1-Gbps Ethernet bağlantısı ve ayrıca 4 adet SFP konnektörlü 1Gbps portlarını sunmaktadır. SSE-G2252P modeli, aynı zamanda endüstrideki belki de en esnek güç tasarrufuna sahip olan IEEE-802.3 uyumlu Ethernet Üzerinden Güç (PoE) aygıtlarının desteğini de sunmaktadır. Herhangi bir RJ45 portunda 30 Watt (maksimum 400 Wattlık bir PoE bütçesi ile) sağlanabilir ve böylece SSE-G2252P en geniş ticari PoE cihazlarını destekleme kapasitesine sahiptir. Her ikisi de en son Enerji Verimli Ethernet standardını (IEEE 802.3az) destekler.

Uygun Maliyetli Network Ağlar

Layer 2 switchler, SMB veya veri merkezi ortamlarında son derece uygun maliyetli network çözümleri sunmaktadır. Web tabanlı bir GUI veya endüstriye uyumlu bir komut satırı arayüzü kullanan, yönetim arabirimleri seçeneği sunmaktadır. PoE modeli, PoE tabanlı kablosuz erişim noktalarının konferanslar ve şovlar için hızlı kurulumunu, VoIP telefonlarının yanı sıra PoE gözetim kameraları ve sayısız yeni PoE cihazının piyasaya sürülmesini mümkün kılmaktadır.

Layer 3 Switch

Layer 3 switchler 1/10-Gigabit Ethernet Anahtarları, 4 ya da 10 Gigabit Ethernet bağlantısına kadar 24/48 bağlantı noktası olan 10/100/1000 BASE-T Gigabit Ethernet birleşimini sunar. Buna ek olarak, 10-Gigabit modelleri, yüksek hızlı sunucu ve depolama sistemleri için kurumsal veya veri merkezi omurga ağlarına erişim için üst düzey veri merkezi dostu ara bağlantı sağlamaktadır. 10 Gigabit anahtarlar, yüksek kapasiteli sunucular ile omurga ağları arasında yüksek hızlı bağlantı sağlar. En yeni 10/40 Gigabit Ethernet anahtarları veri merkezi ağını yeni bir performans seviyesine taşımaktadır. 1U form faktörü, kullanıcıların rack dolabında veya raf üstü ortamlarıda kullanımını kolaylaştırmaktadır. Kapsamlı bir yönlendirme ve protokol yazılımı paketi, en zorlu kurumsal sınıf ağ ortamlarında dahi en iyi performansı sağlar. Büyüyen veri merkezlerine sahip kuruluşlar için idealdir.


PROJELERİMİZ

clear

  Çözümler

  clear

  HABERLER more_horiz

  clear

  Langueges

  clear