Aktüel Kamera Aksesuarları

Kamera aksesuarları yapılacak olan prodüksiyon veya işe göre farklılaşmaktadır. Kamera aksesuarlarında genel olarak kamera bataryası, kamera üstü mikrofon, kamera üstü ışık, çantası, yağmurluğu, batarya şarj cihazı ve farklı işler için farklı aksesuarlar eklenebilir.

Kamera Kayıt Materyali

Aktüel kameralar çekmiş oldukları içerikleri kaydetmiş oldukları disklere verilen isimdir. Kayıt materyalleri SXS, P2, SD Kart, SSD Hard Disk gibi değişik kayıt materyalleri olabilir. Kaydın süresini seçilen kayıt codec i ve kayıt materyalinin büyüklüğü ile orantılı olarak değişir.

GSM Üzerinden Görüntü Aktarımı

Üzerine birden fazla GSM sim kart takılabilen ve bu sim kartlardaki bant genişliklerini aggregation, bonding ve load balancing tekniklerini kullanarak üzerinde bulunan küçük encoder ile bir noktadan diğerine kayıpsız bir şekilde gönderilmesidir. Tek sim kartlar günümüzde sağlıklı olarak görüntü aktarımına izin vermemesi nedeni ile upload hızını artırmak için birden fazla sim kart birleştirilerek upload hızının artırılması işlemidir.

Aktüel Kamera Aksesuarları

Yine aktüel kamera ile çekim için bazı durumlarda yine aktüel ayaklı ışıklar gerekir, bu ışıklar sıcak veya soğuk ışık olabileceği gibi yine elektrik kaynağına bağlanabildiği gibi aküler aracılığı ile mobil olarak da kullanılabilir. Genellikle taşıma çantaları, ayakları ve duruma göre bataryaları ile birlikte set olarak almak gerekir.


PROJELERİMİZ

clear

  Çözümler

  clear

  HABERLER more_horiz

  clear

  Langueges

  clear