FİLM IŞIKLARI

FİLM IŞIKLARI

TUNGSTEN IŞIKLANDIRMA

Sinema sektörünün gelişmesiyle ve sektörün büyüme hızının artmasıyla birlikte, film setlerinde kullanılacak son teknolojik ürünlerin de her gün yenisi üretilmektedir. Ev lambalarına benzemekle beraber çok daha güçlü ışıklandırması vardır. Tungsten flament lambaları kullanıldıkça karardığından; yumuşak ışık, nokta ışık, hem de projektör ışık temin edilebilir. Böylece değişik kontrast efektler elde edebilirsiniz.

ARK IŞIKLANDIRMA

Birkaç değişik tipte ark lambası vardır. Ancak farklı tipte olsalar da çalışma ilkeleri aynıdır. İki elektrot arasından akım geçirilerek ışık elde edilir. En çok karşılaşılan tipi kömür elektrotlu ark lambalarıdır. Bu tip lambalar bugün de sinema projeksiyonlarında ve projektörlerde kullanılmaktadır. 1000W - 24000W ışık gücü aralığında olabilmektedir.

LED PANEL IŞIKLAR

Sinema endüstrisinde yeni bir standart oluşturan, kompakt, ultra parlak ve yüksek kaliteli LED Panel ışıklar üretilmiştir. Tamamen ayarlanabilir özellikleri ve batarya ile çalışabilmelerinden dolayı tercih edilmektedir. 50.000 saat çalışma süreleri sayesinde kullanıcılara fayda sağlamaktadır.


PROJELERİMİZ

clear

  Çözümler

  clear

  HABERLER more_horiz

  clear

  Langueges

  clear