Post Prodüksiyon

Post Prodüksiyon

Post prodüksiyon sistemi daha geniş kapsamlı bir sistem oluyor, sistemde kayıt, editing, renklendirme (Color Correction) ve sonlandırma (Finishing) olmak üzere bütün aşamaları için gerekli teknik sistemlerin projelendirmesi ve satışını yapar.

Video ve Ses Montaj

Kaynak görüntü ve seslerin montajlarının yapılabileceği şekilde post prodüksiyon altyapısının teknik olarak yeterli ve uygun olması gerekir. Bu nedenle gerekli olan video montaj program ve sistemleri, ses montaj için gerekli teknik malzemeler ile montaj proğramı post prodüksiyon için en temel ihtiyaçlardır.

Video ve Ses Montaj

Video Color Correction ( Color Grading )

Color correction (Color Grading) renk düzeltme/düzenleme olarak da adlandırabiliriz. Color grading yapabilmek için sistemin altyapısının uygun ve yeterli olması gerekir. Sistemi oluşturmak için color server, color yazılımları, kontrol panelleri ve ses ekipmanları ile profesyonel önizleme monitörleri koymak gerekir.

Video Color Correction ( Color Grading )

Finishing

Finishing aslında işin bitirilip istenilen formatlarda çıkışlarının alınması işlemidir. Burda her çıkış için ayrı ayrı çalışılabileceği gibi, bir master ( ana ) çıkış alınıp burdan türevleri oluşturulabilir.

Finishing

PROJELERİMİZ

clear

  Çözümler

  clear

  HABERLER more_horiz

  clear

  Langueges

  clear