Sanal GPU Çözümleri

Sanal GPU Çözümleri

Sanal GPU Çözümleri

Hızla büyüyen Virtual Desktop Infrastructure (VDI) Teknolojisi

Sistemlerimizde hızla büyüyen VDI pazarına hitap edebilmek için tam yapılandırılmış bir GPU çözümleri kullanılmaktadır. Bu çözümler, 2x Intel® Xeon® E5-2600 v4 / v3 CPU'lar ile yapılandırılmış 1U, 2U, FatTwin veya 4U Tower sunuculardır. Slot başına 24 DIMM yuvasında 3 TB'a kadar ECC DDR4-2400MHz bellek ve NVIDIA® Tesla® GPU'lar Pascal veya Maxwell mikro mimarileri temelli olup, her zaman ve her yerde kullanıcılara en iyi sanal masaüstü deneyimini sunar.

Hızla büyüyen Virtual Desktop Infrastructure (VDI) Teknolojisi

Profesyonel grafik performansı

VDI, mobil genişbant, yüksek bant genişliği, modern mobil cihazlarda daha fazla hesaplama gücü, daha yüksek ekran çözünürlüğü ve işletmeler içinde BYOD eğilimi ile artan oranda popüler hale geldi. Sunucularımız, ofis ortamlarında kullanıcı yoğunluğu için optimize edilmiş NVIDIA® Tesla® M10'u, NVIDIA® Tesla® M60'ı daha fazla CUDA çekirdeği ile optimize edilmiş ve profesyonel olarak hedeflenen NVIDIA® GRID ™ Sanal GPU (vGPU) teknolojisine sahip önceden onaylanmış GPU çözümleri sunamaktadır. Grafik pazarı ile NVIDIA® Tesla® P40, M60'a kıyasla 2 katına kadar profesyonel grafik performansı sunar.

Profesyonel grafik performansı

NVIDIA Tesla GPU

NVIDIA sanal GPU yazılımı, NVIDIA Pascal ™ ve Maxwell ™ GPU mimarilerine dayanan NVIDIA® Tesla® GPU'lar üzerinde çalışır.

NVIDIA Tesla GPU

NVIDIA vGPU Yazılım Sürümleri

NVIDIA sanal GPU çözümleri hem donanım hem de yazılım lisans bileşenleri gerektirir. NVIDIA, kullanıcılarınızın tam ihtiyaçlarına göre doğru kaynakları belirlemenize izin veren üç farklı sürümü vardır.

GRID vAPP

XenApp veya diğer RDSH çözümlerini dağıtmak isteyen kullanıcılar için.

GRID vPC

Standart bilgisayar uygulamaları, tarayıcı ve multimedya sağlayan sanal masaüstü bilgisayarları için.

GRID vPC

Quadro vDWS

Uzaktaki profesyonel grafik uygulamalarını tam performanslı herhangi bir cihazda, herhangi bir yerde, her yerde kullanmak isteyen kullanıcılar için.

Quadro vDWS EDU

Grafik kullanan eğitim kurumlarında, kampüslerde sanal laboratuvarları ve sınıfları hızlandırmak için.

Quadro vDWS EDU

PROJELERİMİZ

clear

  Çözümler

  clear

  HABERLER more_horiz

  clear

  Langueges

  clear