Depolama Ürünleri

Depolama Ürünleri

Yeni nesil depolama sistemlerimiz, işlemci ve disk kapasiteleri ile birlikte ölçeklenerek ağ tabanlı dağıtım stratejilerini destekler. Ekonomik çözümler için JBOD'lar kullanarak kapasiteler genişletilebilir. Düşük gecikmeli SSD uygulamaları, büyük kapasite gerektiren büyük medya dosyaları ve en yüksek performans arayan kurumsal iş yükleri, düşük gecikme süresi ve maksimum veri bant genişliği sağlayan SAS 3.0 (12Gbps) desteğinden faydalanılmaktadır.

Endüstri standartlarında depolama çözümleri

Microsoft, VMWare ve RedHat Yazılım Tabanlı Depolama çözümleri için optimize edilmiş açık endüstri standartlarında depolama çözümleri.

Maksimum Performans

Hibrit genişletici ve doğrudan takılabilen depolama arka planında, 20 GB/saniye' ye kadar veri hızı ile tam NVMe desteği.

Maksimum Verimlilik

Endüstride önde gelen yoğunluklu yüksek kapasiteli 2U, 3U ve 4U form faktörleri ile en yüksek verimlilikle platin olarak sınıflandırılan güç kaynakları (% 95 güç verimli) kullanmaktayız.

Misyonumuz Kritik Güvenirlilik

Çalışırken değiştirilebilir sürücü yuvaları, güç kaynakları ve soğutma fanları ile tamamen yedekli, arıza toleransız bir mimaridir. Aktif özellikli JBOD donanımımız ile kritik uygulamalar için mükemmeldir.

Depolama platformu

Depolama sistemlerimiz, 2.5 "veya 3.5" SSD / diskleri kullanan 2U, 3U ve 4U form faktörlerinden esnek giriş noktalarından ödün vermeyen depolama platformları sunar. Depolama ürünlerimiz şunları destekler: 1 TB 3DS ECC LRDIMM veya 256 GB ECC RDIMM bellek, PCI-E 3.0 yuvaları, NVMe, 10G SFP +, 10GBase-T LAN portları ve IPMI 2.0 ve KVM gibi esnek ağ seçenekleri ile en yeni Intel® Xeon® işlemcileri desteklenmektedir.

Kullanım Platformu

Depolama çözümlerimiz, Yoğun Depolama Alanı, Sanal Depolama Alanı, Tek Örnekli Depolama Alanı ve Veri Tekilleştirme, Veri Çoğaltma ve İş Sürekliliği ve Teyp Kaset arşivi ile çalışan müşterilerine önemli avantajlar sunar.


PROJELERİMİZ

clear

  Çözümler

  clear

  HABERLER more_horiz

  clear

  Langueges

  clear