RENK STÜDYOLARI

RENK STÜDYOLARI

RENK ÇALIŞMA İŞ İSTASONU

Üzerinde çalışılan görüntülerin renklerini değiştirebilmek için yüksek çözünürlüklü görüntü üstünde rahat çalışma yapabilecek yüksek konfigürasyonda iş istasyonu kurulmalı. Mac veya PC platformlarından hangisi seçilirse uygun yazılımların çalışabileceği sistemler oluşturulmalı.

RENK DÜZENLEME YAZILIMLARI

Firmaların kullandığı farklı platformlarda çalışan farklı yazılımlar vardır. Yazılımlarla görüntüler üzerinde istenilen renk değişiklikleri veya düzeltmeleri rahatlıkla yapılabilmelidir. Kullanıcılar yaptıkları değişiklik ayarlarını saklayarak daha sonra başka görüntülerde de kullanabilmelidir. Tüm kamera çekimlerinde yapılan değişikliklerin sonunda izleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

RENK DÜZELTME KONTROL MASALARI

Renk düzeltme işinde kullanılan yazılımlarla uyumlu çalışan değişik marka, model ve işlevde kontrol masaları bulunmaktadır. Kullanıcılar yapacakları işe göre uygun özellikte kontrol masalarını seçerek başarılı çalışmalar yapabilirler.

PROFESYONEL RENK DÜZELTME MONİTÖRLERİ

Kullanıcılar çalıştıkları video görüntüleri üzerinde yaptıkları değişiklikleri doğru bir şekilde görmek isterler. Renk değerlerini doğru gösteren özel monitörler kullanılmalıdır. Bu sayede görüntülerdeki renk değişim değerleri doğru olarak görüleceğinden sonuç olarak çıkan görüntüler başarılı olacaktır.


PROJELERİMİZ

clear

  Çözümler

  clear

  HABERLER more_horiz

  clear

  Langueges

  clear