Anakumanda Görüntü Mikseri

Anakumanda Görüntü Mikseri

Anakumanda Görüntü Mikseri genel olarak giriş sayısı veya özelliklerinden çok mikserin 7 gün 24 saat çalışmaya uygun olması ve DSK girişlerinin olması istenir. Farklı markalar tercih edilebilir, Sony, Panasonic, For-a, Ross, BMD Atem, Grass Valley vs.

Yayın Formatı

Yayın formatınız ne olacak 4K, HD, SD veya 4K ise Quad SDI mı, 12G SDI mı, IP mı ? Veya kaç kanal giriş olacak, Analog mu, SDI mı veya IP mi olacak gibi teknik detaylar aslında nasıl bir yayın olacağını belirler. Anakumanda yayın mikserinin teknik özellikleri kurulacak olan projeye göre farklılık gösterir.

Yayın Formatı

MultiViewer Çıkışı

Anakumadan görüntü mikserinin giriş kaynaklarını bir arada izlenebilmesi için multiviewer çıkışı olması gerekir, ki bu sayede kaynakları izlemek için konulacak ekran sayısı ve diğer proje detayları ortaya çıkar.

MultiViewer Çıkışı

Yukarı ve Aşağı Yönlü Sinyal Çevrimleri - Frame Sync Konusu

Kanalın yayın formatı belirlendikten sonra, herşey mükemmel olarak yürümez, sisteme eski veya yeni formatları da dahil edebilmek için yukarı veya aşağı yönlü sinyal çevirmeleri yapmanız gerekir, Anakumanda mikserlerinde bu özellikler seçenek olarak sunulabilir, veya ihtiyaç duyulması anında dışardan harici cihazlarla da sisteme entegre edilebilir. Frame sync konusu ise günümüz anakumanda görüntü mikserlerinde eskiden olduğu gibi referans girilmesine gerek kalmaması için her girişte Frame sync özelliği bulunur.

Yukarı ve Aşağı Yönlü Sinyal Çevrimleri - Frame Sync Konusu

PROJELERİMİZ

clear

  Çözümler

  clear

  HABERLER more_horiz

  clear

  Langueges

  clear